0.00 грн.
0 товарів в
корзині
Україна, Київ
вул. Коновальця Є. 31
пн-пт: 09:00 - 18:00
| cб-нд:  вихідні

Тренінг для готельєрів та рестораторів у Харкові

Жоден гість, що себе поважає, не залишиться у готелі в якому немає відчуття бездоганної чистоти. Ані розкішний інтер`єр номера, ані дорогі і красиві меблі, усміхнений персонал, не покращать враження, якщо на дзеркалі видно розводи, а на раковині — сліди від вапняного нальоту. Гість не повірить, що в номері прибирали. Тому переоцінити значення прибирання в готелі просто неможливо.
Зона комфорту кожного гостя готелю обов`язково має відповідати вимогам санітарних норм і гігієни. В рівній мірі увагу необхідно приділити як номерному фонду, так і приміщенням загального користування: фойє, ресторану, кафе, холу.
Знання тонкощів прибирання, наведення сяючої чистоти у всіх приміщеннях з обов`язковим застосуванням професійних чистячих засобів важливі у роботі служби хаускіпінг.

Компанія «АТМА», офіційний представник компанії TTS CLEANING S.R.L, запрошує Вас взяти участь у тренінгу з метою розширення знань у сфері професійного прибирання та познайомитись із тенденціями розвитку прибирального інвентарю у Європі, а також розглянути переваги професійної хімії.

 Цільова аудиторія: для власників та керівників готелів, ресторанів, торговельно-розважальних та бізнес-центрів.

Тема: «Тенденції сучасного клінінгу».
Спікери:
Анжело Лоро (експорт-менеджер TTS CLEANING S.R.L. (Італія), що постачає більше трьох тисяч найменувань своєї продукції клієнтам у більш ніж 75 країн світу).
Пахомов Геннадій (експерт з професійної хімії)
Денис Дьяченко (тренер-консультант, практикуючий клінінгіст)

Тренінг відбудеться 20 квітня, початок о 10:00, реєстрація о 9:45
Місце проведення: Харків, пр-т Незалежності, 2,  Premier Palace Hotel Kharkiv, у залі ресторану "Амадеус", перший поверх.


Участь у заході безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Кількість місць обмежена! Чекаємо на вас у гості!

Повернутись до списку новин
×